Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Bakossova bb

 

 

 

 

 

 

 

 REZERVOVANÉ.

 

Popis nehnuteľnosti

 

VÝNIMOČNÁ PONUKA:

 

REZERVOVANÉ.

 

Byt novostavba až 99m2, vrátane loggie 6m2 a balkóna 12m2, v najlepšej lokalite Banská Bystrica . Bakossova.

 

ID 412

 

Igor Ambrózy – expert na reality a financie Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka tento pekný a zaujímavý tehlový 3-izbový byt, až 99 m2 s veľkou 6m2 loggiou a balkónom 12m2 v TOP lokalite mesta Banská Bystrica.

 

 Výhody: 

 

Byt má štedrú výmeru spolu až 99m2. 

 

Byt sa nachádza v žiadanej lokalite Bakossova a predáva sa zariadený (tak ako je na foto).

 

Vzhľadom na lokalitu, výmeru a to, že sa predáva zariadený je cena viac ako priaznivá.

 

Lokalita Bakossova blízko centra v súčasnosti patrí medzi najžiadanejšie, čoho dôkazom je aj to, že je v ponuke veľmi málo bytov a ak sa nejaký objaví, dlho sa na trhu "neohreje" a hneď je predaný.

 

Je tu tiež možnosť si prenajať , prípadne kúpiť parkovacie miesto. Parkovanie je tu ale bezproblémové, vždy sa dá zaparkovať či už na ulici alebo na priľahlom parkovisku.

 

Dispozícia:  Byt je typu 3+ kk, čo znamená, že je obývačka spojená s kuchyňou. Zo vstupnej chodby sa ide do samostatného WC, do kúpeľne, do detskej izby (z nej je východ na balkón), aj do obývačky s kuchyňou. Z kuchynskej časti je východ na loggiu, v obývačkovej časti je východ na balkón a vstup do spálne.

 

Pivnica k bytu nie je, ale na spoločnej chodbe je malá miestnosť s bojlerom, kde sa dá pár drobností uložiť.

Pozn.: také veci ako napr. bicykle si zrejme nájdu priestor na balkóne alebo loggii....

 

Byt má podľa listu vlastníctva výmeru 81m2. K bytu ešte patrí loggia cca. 6m2 a balkón cca. 12m2, takže spolu je výmera bytu vrátane loggie a balkóna cca. 99m2.

Rozmery sú orientačné, aj pôdorys v galérii je orientačný.

 

Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí bytového domu s výťahom. To, že ide o zvýšené prízemie nemusí vadiť, nakoľko výška najnižšieho zábradlia je až 3,6m od zeme.

 

Byt bol daný do užívania pre takmer 5-timi rokmi ako holobyt, takže čo sa týka bytu, jedná sa o novostavbu. Bytový dom ako taký bol daný do užívania v r. 2009.. Je to tehlová stavba.

 

Byt sa predáva aj komplet zariadený (vstavané spotrebiče, nová myčka, nábytok....) okrem postele v spálni a TV v obývačke.

 

Byt je voľný od januára 2023 alebo dohodou.

 

Mesačne náklady:  cca. 202 EUR na rodinu, z toho 84 € je fond opráv a nájomné vrátane teplej vody a k tomu cca. 118 € je elektrika, ktorá je aj využívaná na kúrenie bytu. Upratovanie je zabezpečené externou firmou.

 

Lokalita : Mesto Banská Bystrica je skvelé pre život vďaka svojej ideálnej polohe vo Zvolenskej kotline. K tomu keď pridáme možnosť turistiky a cyklistiky po  neďalekých kopcoch, poloha je priam ideálna.

Kúpalisko je prismo v meste, lyžiarske stredisko Králiky je len cca. 13km, Selce ešte bližšie.

Všade je blízko, či už za prácou alebo za rekreáciou...

 

 Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

 

A cena? Pri veľkosti tohto bytu je cena naozaj lákavá. Veď kedy inokedy máte možnosť kúpiť veľký trojizbák za priznivú cenu v centre mesta s dobrým parkovaním a ideálnou polohou s veľkou loggiou a ešte väčším balkónom? 

 

Veľkosť tohoto bytu zodpovedá veľkosti bungalovu a je tu aj balkón a loggia.

 

Spolu teda je cena za tento výnimočný byt  239.997.-€

 

Cena je pripravená k jednaniu. Uvedená cena je pri porovnaní iných cien viac ako priaznivá. Je zohľadnené umiestnenie bytu na zvýšenom prízemí aj absencia pivnice.

Zohnať dnes takýto byt je veľmi ťažké, ak nie priam nemožné.....

 

Takže neváhajte:

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk

 

Obhliadku si je možné dohodnúť hocikedym kľúče mám k dispozícii, volajte, píšte. Teším sa na Vás. Igor Ambrózy

 

V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť najvýhodnejšej ponuke. (nerozhoduje len cena). Vysvetlím osobne.

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

 

Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania už od 2,97%.... a bezplatne.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Igor Ambrózy

Všetky informácie na jednom mieste. Sem kliknite ak máte záujem o:
 

FINANCIE                                    REALITY 

   

Som členom Realitnej Únie SR už od roku 2007. Aj preto Vám viem odborne a priateľsky pomôcť s predajom a kúpou nehnuteľnosti spolu s mojimi vyše 700 kolegami. Takú možnosť Vám veru neponúkne hocikto. Čo všetko viem pre Vás urobiť, zistíte TU>>.

Som tu pre vás.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami nezáväzne stretnem a preberieme, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

Volajte 0948 22 44 24

Píšte: igor@ambrozy.sk

 

Ponuku nehnuteľností nájdete TU

 


Igor Ambrózy

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF