Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


 TOP lokalita

nízke náklady

výhodná cena

dobrá dispozícia

71m2 s loggiou

otočený za slnkom

Popis nehnuteľnosti

 

VÝNIMOČNÁ PONUKA:

 
POZRITE SI AJ VIDEO A hlavne 3D Scan: tam uvidíte terajší stav a zároveň návrh nového.... (návod na to, ako pozerať 3D Scan je na foto pod týmto textom...)
 

 

3izbový byt s loggiou, spolu cca. 71m2, k tomu nízke náklady a to všetko v žiadanej lokalite pri Draždiaku . Petržalka.

 

ID 414

 

Igor Ambrózy – expert na reality a financie Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka tento pekný a zaujímavý  3-izbový byt, až 71 m2 s loggiou v TOP lokalite sídliska Petržalka.

 

 

 VÝHODY: 

 

Hľadáte bývanie v kľudnej a tichej časti Petržalky s dobrou dostupnosťou do centra mesta?

 

Chcete, aby Vaše bývanie bolo aj ekonomicky výhodné? 

Uvítate aj bonus v podobe 100%-ného financovania s garanciou? O garancii vrátenia rezervačného poplatku sa dočítate nižšie....

 

Mesačné náklady len 118.-€, čo viac si priať? Ostane na rodinu, na koníčky, aj na hypotéku. Mimochodom, ku kúpe bytu Vám ponúkam 100% - né financovanie a bezplatne. No nekúpte to....

 

Tesná blízkosť mesta, bohatej občianskej vybavenosti a jazera Draždiak, robí z tohto bytu jedinečný klenot.

 

Veď najlepšia lokalita je o našich každodenných činnostiach.

Práca? Deti do školy? Nákupy? Prechádzky? Aktívny život? Rôzne športy?

 

To všetko je tu, čo by kameňom dohodil.

 

Aj keď ponuka bytov je väčšia, ako to bolo pred cca. pol rokom, nájsť byt podľa Vášho vkusu nikdy nie je jednoduché.

Kúpiť byt draho a prerábať už prerobené? Tento byt si môžete prerobiť komplet podľa seba. Jadro už je murované, správny základ teda už je.

 

Dispozícia tohto bytu má veľký potenciál, treba ho využiť na maximum.

V sekcii 3D Scan a v sekcii Nástrel Pred a Po, uvidíte dva možné návrhy prerobenia tohto bytu. Ale možností je viac.

 

Bytový dom je vkusne zrenovovaný a zaujme moderným vzhľadom.

Príjemný vstup, zabezpečené každé podlažie, dva krásne nové výťahy, to je dojem, ktorý Vás môže sprevádzať s každým príchodom domov.

 

Nebuďte tými, kto premešká túto skvelú príležitosť na nákup tohto bytu. Zabezpečte si ho už dnes a užívajte si ho naplno!

 

TECHNICKÉ INFO:

 

Byt je na ideálnom 2-om poschodí, máte na výber, či ísť pešo alebo výťahom.  Na prízemí sú aj spoločné priestory, ktoré sú uzamknuté a môžete si tam bezpečne odložiť napríklad bicykle alebo paddleboard.....

 

Byt je slnečný, kuchyňa s loggiou, obývačka a jedna izba sú orientované na juh, druhá izba je na východ.

 

Byt sa nachádza v žiadanej lokalite Petržalky a predáva sa zariadený (tak ako je na foto).

 

Byt je čiastočne prerobený, jadro a samostatné WC sú murované, okná sú plastové, loggia je zasklená, v izbách sú drevené parkety.

 

Okolie bytu je veľmi príjemné a tiché. Bytový dom sa nachádza v blízkosti jazera Draždiak, čo poskytuje dokonalé miesto pre oddych a športové aktivity. A ešte jedna pre niekoho možno dôležitá informácia: napriek blízkosti Draždiaku, v byte a v jeho okolí nie sú žiadne komáre.

 

V blízkosti sa nachádza aj kompletná občianska vybavenosť s obchodmi, reštauráciami, školami a zdravotníckymi zariadeniami. Dopravné spojenie je tiež vynikajúce, vďaka čomu máte rýchly a jednoduchý prístup do centra mesta.

 

Ak hľadáte tiché a príjemné bývanie v obľúbenej lokalite Petržalky, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku tohto krásneho bytu s výhľadom.

 

Byt je momentálne jednoduchou priečkou prerobený na 4izbový, dá sa to zmeniť späť na 3izbový a vznikne veľká obývačka. Momentálne obývačka tvorí stredovú miestnosť, okolo nej sú 3 izby, každá s vlastným oknom a kuchyňa s loggiou.

 

Toto riešenie bolo vytvorené preto, že byt sa prenajímal.

 

Tento byt je teda vhodný aj na ďalšie prenajímanie, jeho skvelá poloha ho na to predurčuje. Neďaleko je Paneurópska vysoká škola. 

 

Dispozícia:  Byt je typu 3+1, čo znamená, že je obývačka oddelená od kuchyne. Zo vstupnej chodby sa ide do samostatného WC, do kúpeľne a do obývačky. Z obývačky sa ide do ďlaších dvoch izieb a do kuchyne. Kuchyňa má aj loggiu s pekným výhľadom na zeleň.

 

Byt má podľa dokumentácie výmeru 68m2 vrátane pivnice cca. 2m2. K bytu ešte patrí loggia cca. 3m2, takže spolu je výmera bytu vrátane loggie a pivnice cca. 71m2.

 

Rozmery sú orientačné, aj pôdorys v galérii je orientačný. Vo fotogalérii nájdete ukážky vizualizácie, ako by napríklad byt mohol vyzerať po prerobení.......  je to iba návrh, možností je samozrejme viac.

 

Bytovka je zateplená. Strecha je nová, upratovanie spoločných priestorov vykonáva upratovacia firma. Spoločné priestory sa poctivo zamykajú, dvere sú na čip. Aj každé poschodie sa zvlášť zamyká. Aj priestor na smeti je chránený čipom.

 

Naozaj tu vidieť veľký dôraz na bezpečie obyvateľov. Výťahy sú dva, menší a väčší. Sú nové a sú krásne dizajnované s množstvom zrkadiel. 

 

Susedia sú priateľskí (dokonca majú aj náhradné kľúče) a bývanie je tu tiché. Nik nerobí nadmerný hluk, ani susedia nad bytom, ani tí na spoločnom podlaží.

 

Mesačne náklady:  cca. 118 EUR a k tomu cca. 25 € elektrika, plyn cca. 5€. Upratovanie je zabezpečené externou firmou.

 

Lokalita : Lokalita pri Draždiaku v súčasnosti patrí medzi najžiadanejšie, čoho dôkazom je aj to, že je v ponuke veľmi málo bytov a ak sa nejaký objaví, dlho sa na trhu "neohreje" a hneď je predaný.

Je tu veľa pracovných príležitostí, byt je vo výbornej dostupnosti aj do centra mesta za zábavou, aj ku komerčným budovám za prácou, aj k jazeru za oddychom.

 

Všade je blízko, či už za prácou alebo za rekreáciou...

 

 Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

 

A cena? Pri veľkosti tohto bytu je cena naozaj lákavá. Veď kedy inokedy máte možnosť kúpiť trojizbák v žiadanej lokalite, kde je blízko aj do prírody aj do mesta? 

 

Cena je pripravená k jednaniu: 199.700.-€

Uvedená cena je pri porovnaní iných cien viac ako priaznivá. 

Zohnať aj v dnešných časoch takýto byt je veľmi ťažké, lokalita je fakt vynikajúca.

 

Takže neváhajte:

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk

 

 Teším sa na Vás. Igor Ambrózy ,  Pozn.: kľúče od bytu mám k dispozícii, zavolajte, pôjdeme si ho pozrieť.

 

V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť najvýhodnejšej ponuke. (nerozhoduje len cena). Vysvetlím osobne.

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

 

Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie 100% financovania už od 3,4%.... s garanciou a bezplatne.

Pýtate sa, čo znamená garancia financovania? Garantujeme Vám, že ak Vám môj finančný poradca nevybaví najvýhodnejšie financovanie pre Vás, tak Vám rezervačná záloha bude v plnej výške vrátená.

 

----------------------------------------------

Páči sa Vám moja prezentácia nehnuteľnosti?

 

Ak áno, v prípade, že uvažujete nad predajom tej Vašej nehnuteľnosti, kľudne ma kontaktujte, rád Vám poradím s cenou a stratégiou. Nezáväzne.

 

A ešte Vám dám aj tieto 3 Darčeky absolútne ZADARMO:

(aj v prípade, že sa na spolupráci nakoniec nedohodneme)


TIP AKO UŠETRIŤ 48.-€ Z POPLATKU 66.-€ DO KATASTRA (využijete při Vašom samopredaji)

CHECKLIST: TEST BONITY NEHNUTEĽNOSTI (ako sa na Vašu nehnuteľnosť pozerá kupujúci)

DETAILNÝ NÁVOD: AKO SVOJPOMOCNE PREDAŤ VAŠU PRVÚ NEHNUTEĽNOSŤ (10 strán nabitých informáciami)

----------------------------------------------

 

Návod na pozeranie 3D Scan:

 

navod_na_3d_scan

 

Otvorte si prezentáciu v počítači a myšou sa môžete pohybovať po jednotlivých miestnostiach.

V ľavom hornom rohu sa objaví šípka, ktorou sa môžete vrátiť o krok späť.

3D scan

Videoprehliadka

PôDORYSY 2D a 3D

2d_podorys_ba 3d_podorys_ba1Doll_house

Nástrel stavu Pred a Po

1 2 3 4 5 6 7

Fotogaléria

Igor Ambrózy

Všetky informácie na jednom mieste. Sem kliknite ak máte záujem o:
 

FINANCIE                                    REALITY 

   

Som členom Realitnej Únie SR už od roku 2007. Aj preto Vám viem odborne a priateľsky pomôcť s predajom a kúpou nehnuteľnosti spolu s mojimi vyše 700 kolegami. Takú možnosť Vám veru neponúkne hocikto. Čo všetko viem pre Vás urobiť, zistíte TU>>.

Som tu pre vás.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami nezáväzne stretnem a preberieme, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

Volajte 0948 22 44 24

Píšte: igor@ambrozy.sk

 

Ponuku nehnuteľností nájdete TU

 


Igor Ambrózy

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF