Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


dom Skliarovo

Rodinný dom 99m2

nízke náklady na prevádzku

garáž a humno a vínna pivnica

veľkorysý pozemok až 7400m2

Popis nehnuteľnosti

Výnimočná ponuka domu s naozaj vééééľkým pozemkom:

 

ID 413

 

Igor Ambrózy – Expert na reality  Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v meste Detva, časť Skliarovo.

 

VÝHODY: Dom v kľudnej časti, kde nie takmer žiadna premávka + pekný výhľad a vééééééľký pozemok.

 

Obrovskou výhodou pre toho správneho záujemcu určite bude pozemok. Nachádza sa vedľa domu, aj za domom.

Tento pozemok má spolu výmeru až 7400m2. Je možné chovať kone, ovce, včely, či pestovať čokoľvek.

 

A mesačné náklady sú naozaj nízke, len cca. 90 eur. (20€ elektrika a 70€ plyn). Voda je z vlastného vodovodu.

 

Na dvore je garáž, dreváreň aj humno. Za domom je vo svahu vínna pivnica.

 

Dom je v dobrej kondícii, ale určite si ho budete chcieť prerobiť podľa seba. Je v pôvodnom, ale zachovalom stave, ešte donedávna sa v dome bývalo.

 

Dom má prízemie cca 29m2 a poschodie cca 72m2, spolu 99m2 a je v miernom svahu. Možnosť dobudovať izby v podkroví. Pred domom je predzáhradka.

 

DISPOZÍCIA: Na prízemí sú dve izby, vstupná chodba, schody na poschodie, kúpeľňa s WC a dve pece (na drevo a plynová). Stropy sú nižšie, cca, 2,2m.

 

Na poschodí sú tri izby, komora, kúpeľňa s vaňou, výstup na povalu. Je tu viacero možných riešení: napríklad v jednej izbe urobiť kuchyňu alebo nechať tri izby a kuchyňu urobiť v obývačke, je na to dosť veľká. Tiež je možnosť zmenšiť komoru a zväčšiť kúpeľňu a dorobiť WC. Možnosti tu rozhodne sú.

 

V podkroví je možnosť vybudovať jednu - dve izby.

  

POZEMOK: Kompletný pozemok na predaj s domom má výmeru niečo cez  7400m2. Úžitková plocha domu je približne 99m2 so všetkým.

 

Dom je napojený na elektriku 220 aj 400V, aj plyn, voda je z vlastného vodovodu (z rezervoáru), kanalizácia do žumpy s trativodom. Kúrenie je kombinované, je tu staršia, ale kvalitná pec na drevo a tiež plynová pec zn. Attack.

Obidve pece sú napojené na rozvody tepla do radiatorov v celom dome.

V kuchyni na prízemí sa dá kúriť drevom v šporáku s rúrou na pečenie. Tento šporák je vyvedený do komína, ktorý je prevložkovaný nerezovou vložkou (cca. pred 5-timi rokmi.)

 

Na streche ihlanového tvaru je kvalitná betónová škridla, ktorá je len cca. 10 rokov stará. Takže ďalších minimálne 20-30 rokov bez problémov poslúži.

 

Okná na poschodí sú nové plastové, na prízemí sú pôvodné drevené. Stavba je kombinovaná, prízemie je z kameňa, poschodie z kvadier.

 

Dom má dvojo vchodových bezpečnostných dverí. Prízemie je samostatne oddeliteľné od poschodia.

 

LOKALITA:  Detva sa nachádza v krásnom prostredí pod Poľanou. Detva je vyhľadávaná kvôli peknej prírode, širokým možnostiam turistiky a tiež kvôli početným kultúrnym podujatiam, ktoré usporadúva. Bývanie je tu bezproblémové a kľudné. Občianska vybavenosť je tu kompletná. Viac na stránke mesta Detva.sk. 

 

A cena? Cena je pripravená k jednaniu 154.997.-€.

 

Ak Vás predbežne táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk alebo cez kontaktný formulár nižšie...

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam bezplatné vybavenie financovania s úrokom od 3,7%.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Igor Ambrózy

Všetky informácie na jednom mieste. Sem kliknite ak máte záujem o:
 

FINANCIE                                    REALITY 

   

Som členom Realitnej Únie SR už od roku 2007. Aj preto Vám viem odborne a priateľsky pomôcť s predajom a kúpou nehnuteľnosti spolu s mojimi vyše 700 kolegami. Takú možnosť Vám veru neponúkne hocikto. Čo všetko viem pre Vás urobiť, zistíte TU>>.

Som tu pre vás.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami nezáväzne stretnem a preberieme, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

Volajte 0948 22 44 24

Píšte: igor@ambrozy.sk

 

Ponuku nehnuteľností nájdete TU

 


Igor Ambrózy

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF