background

Šetrím ľuďom peniaze na skrytých poplatkoch

S čím Vám viem pomôcť + prípadové štúdie: 

 

Pomocou inteligentnej a bezúročnej hypotéky

pomáham ľuďom šetriť peniaze vyhodené za skryté poplatky.

 

Pomáham zabezpečiť ľuďom väčší dôchodok bez toho, aby museli veľa platiť.

 

Pomáham s vytváraním zábezpeky na dôchodok bez toho, aby ste z ušetrených peňazí museli platiť daň.

 

Pomocou mikroodvodov pomáham podnikateľom v prípade práceneschopnosti, zabezpečiť zaplatenie splátky hypotéky aj nájmu za kanceláriu.

 

Pomocou mikroodvodov pomáham živnostníkom dostať plnohodnotné vyplatenie počas práceneschopnosti aj keď si platia žiadne alebo len minimálne odvody.

  

 

     P.S.: Jednoducho každý je v inej finančnej aj životnej situácii, ale pomocou inteligentnej (často aj bezúročnej) hypotéky, či mikroodvodov viem aj Vám po bezplatnej analýze ušetriť peniaze a optimálne nastaviť výdaje bez skrytých poplatkov.

 

 

Ak potrebujete viac informácií, volajte, píšte, rád pomôžem:

Telefón : 0948 22 44 24         mail: igor@ambrozy.sk 

Teším sa na Vás,    Igor Ambrózy 

ja_foto_z_alzbety_orez

P.S.: Ak Ťa oblasť financií zaujíma, rád privítam nového kolegu.... (prax netreba, zaškolím)

------------------------------------------------------------------------------

 

Prípadová štúdia plnohodnotného vyplatenia PN:

 

   Klient je podnikateľ - živnostník, ktorý si odvádza do Sociálnej poisťovne len minimálne odvody.

   Je si vedomý, že v prípade práceneschopnosti od Sociálnej poisťovne nedostane žiadne peniaze, prípadne len minimálnu takmer zanedbateľnú čiastku.

   Takémuto klientovi som pomohol pomocou mikroodvodov.

   Všetko som nastavil tak, aby v prípade práceneschopnosti dostal 900-1500 eur za mesiac. Výška záleží od toho, či ide len o bežné ochorenie alebo je toto ochorenie spojené s úrazom.

   Tiež som to nastavil tak, aby mu mikroodvody pokryli zaplatenie splátky hypotéky a nájom za podnikateľský priestor (kanceláriu) počas PN-ky.

Výsledok:    klient je spokojný, pretože nemusí platiť vysoké odvody do Sociálnej poisťovne a aj tak dostane plnú náhradu počas svojej práceneschopnosti.

 

Výhody:    Podnikateľ sa nemusí báť ochorieť a nemusí myslieť na to, ako a z čoho zaplatí počas "maródky" splátku hypotéky, či nájom za kanceláriu alebo iný podnikateľský priestor.

 

 

   P.S.: každý je v inej finančnej aj životnej situácii, ale pomocou mikroodvodov viem aj Vám po bezplatnej analýze ušetriť peniaze a optimálne nastaviť výdaje bez skrytých poplatkov.

 

 

Ak potrebujete viac informácií, volajte, píšte, rád pomôžem:

Telefón : 0948 22 44 24         mail: igor@ambrozy.sk 

Teším sa na Vás,    Igor Ambrózy 

ja_foto_z_alzbety_orez

 

 

Prípadová štúdia refinancovanie hypotéky s prekvapivým zabezpečením dôchodku:

 

   Klient je 40 ročný mladý muž, ktorý má zostatkovú hypotéku vo výške 40.000.-€ s úrokom 1,19%.

   Potrebuje hypotéku navýšiť na 50.000.-€ (nová strecha + dlažba).

   Na dôchodok si odkladá približne 110.-€ na sporiaci účet.

   Po prehodnotení jeho platieb, účtov a poistenia som pomocou bezplatnej analýzy zistil, ako najlepšie zoptimalizovať jeho výdaje.

   Klient dostal novú inteligentnú hypotéku s úrokom cca. 0,4% na 20 rokov. + bonus: pokutu za predčasné splatenie jeho pôvodnej hypotéky uhradila nová banka.

   Splátka úveru vo výške 50.000.-€ s úrokom 0,4% mu vyšla približne v rovnakej výške, ako mal pri hypotéke 40.000.-€ s úrokom 1,19%.

   Klient je veľmi spokojný, a k tomu navyše.....

   Navyše dostal ponuku na zoptimalizovanie výdajov nasledovne:

   Zistil som, že 110.-€ mesačne dáva na pre neho nevýhodný sporiaci účet a navyše z neho aj často čerpá peniaze "pred výplatou".

Odporučil som mu nasledovné riešenie:

   Hypotéku navýšime na 55.000.-€ (z pôvodne požadovaných 50.000.-€) a získaných 5.000.-€ použijeme na zabezpečenie dôchodku pre klienta.

   Pre neho to znamená, že sa mu síce zvýši mesačná platba za hypotéku o cca. 18.-€, ale už nebude musieť dávať 110.-€ na sporiaci účet.

   Takto získa vlastne mesačne 90.-€ na cigarety, na dovolenku, na auto, alebo......

   A tých 5.000.-€ mu v horizonte 20 rokov vygeneruje cca. 36.700.-€, ktoré bude mať na dôchodok "ako keby našiel". A nebude z toho platiť daň.

   Navyše po uplynutí jedného roka môže tieto peniaze používať podľa svojho uváženia. Takže z nich môže aj vybrať ak bude potrebovať.

   Spolu s touto optimalizáciou bolo klientovi prehodnotené a vylepšené aj životné poistenie a denné odškodnenie, takže sa nemusí obávať ničoho nepredvídaného ani v prípade ochorenia. Všetky splátky bude mať uhradené načas....

Výsledok:    Klient má navýšenú hypotéku ako chcel, má zabezpečený dôchodok, a ešte 90.-€ každý mesiac "k dobru".

 

Výhody:    Pri ušetrenej platbe 90.-€ mesačne klient získal +10.000.-€ na strechu a dlažbu, navyše získal dodatočných 5.000.-€, ktoré mu vygenerujú o 20 rokov cca. 36.700.-€.

 

                    K tomu má nastavené poistenie aj denné odškodnenie (aj v prípade dopravnej nehody napríklad) tak, že môže kľudne spávať bez toho, aby sa obával, či všetky splátky budú vyplatené načas aj v prípade ochorenia alebo zranenia.

 

      P.S.: každý je v inej finančnej aj životnej situácii, ale pomocou inteligentnej ( a často aj bezúročnej) hypotéky viem aj Vám po bezplatnej analýze ušetriť peniaze a optimálne nastaviť výdaje bez skrytých poplatkov.

 

 

 

Ak potrebujete viac informácií, volajte, píšte, rád pomôžem:

Telefón : 0948 22 44 24         mail: igor@ambrozy.sk 

Teším sa na Vás,    Igor Ambrózy 

ja_foto_z_alzbety_orez