Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom s pozemkom cca. 530m2, Turčianske Teplice - Horná Štubňa

Popis nehnuteľnosti

ID 309

 

Igor Ambrózy – Expert na reality a online maklér Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj  rodinný dom vhodný na chalupu alebo trvalé bývanie.

 

Lokalita: obec Horná Štubňa, cca. 3 km od mesta Turčianske Teplice.

 

VÝHODY:   Hľadáte dom vhodný na víkendový aktívny oddych alebo na trvalé bývanie, ale za prijateľnú cenu?  Tak možno práve táto ponuka bude pre Vás.

Ponúkame Vám dom 2+1 v kľudnom prostredí, v tichej časti obce. Ak ste napríklad aktívni turisti alebo cyklisti, táto ponuka bude pre Vás určite zaujímavá. Dom je možné prerobiť s využitím podkrovia na 4 izbový.

 

DOM :  Dom je postavený na menšom pozemku o výmere cca. 430m2. Pozemok je oplotený a je mierne svahovitý. Dom má aktívnu elektriku, voda je len zo studne a WC je suché. Kúpeľňa zatiaľ nie je, ale je možné ju dobudovať. 

Popred dom vedie prípojka na obecný vodovod.

Oproti cez cestu je na samostatnom menšom pozemku prístavba cca. 45m2, ktorá sa dá využiť napríklad ako garáž alebo na odkladanie bicyklov, lyží a podobne.

  

DISPOZÍCIA:  viď pôdorysy vo foto galérii 

Dom má obývačku spojenú s kuchyňou, spálňu a zadnú izbu so schodmi na povalu. V podkroví je možné dobudovať dve izby a na prízemí zadnú izbu oddeliť na kúpeľňu a schody do podkrovia. Záleží len na Vašich požiadavkách.

Návrh riešenia nájdete vo fotogalérii.

 

ROZLOHA :  Dom má cca. 8 x 9 m, je tu možnosť dobudovať podkrovie.

 

POZEMOK :  Pozemok je mierne svahovitý cca. 430m2. Celková výmera pozemku je cez 530m2.

 

LOKALITA:  Obec Horná Štubňa sa nachádza len cca. 3km od mesta Turčianske Teplice po dobre dostupnej a udržiavanej asfaltovej ceste.

Obec je vyhľadávaná kvôli peknej prírode, dobrej dostupnosti z mesta a tiež kvôli početným kultúrnym podujatiam, ktoré usporadúva. Bývanie je tu bezproblémové a kľudné. 

Tiež je tu nepreberné množstvo možností turistiky, cyklistiky, hubárčenia......

Obec Horná Štubňa ...

 

MESAČNÉ NÁKLADY :  Mesačné náklady sú momentálne nasledovné:

voda = 0.-€/mesiac, elektrika = 14.-€/mesiac. Kúri sa drevom...

 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,40% v akcii. 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Igor Ambrózy

Všetky informácie na jednom mieste. Sem kliknite ak máte záujem o:
 

FINANCIE                      ODŠKODNENIE                     REALITY 

     

 

 20210225_094755 20220426_093956 

 

Som členom Realitnej Únie SR už od roku 2007. Aj preto Vám viem odborne a priateľsky pomôcť s predajom a kúpou nehnuteľnosti spolu s mojimi vyše 700 kolegami. Takú možnosť Vám veru neponúkne hocikto. Čo všetko viem pre Vás urobiť, zistíte TU>>.

Som tu pre vás.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami nezáväzne stretnem a preberieme, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

Volajte 0948 22 44 24

Píšte: igor@ambrozy.sk

 

Ponuku nehnuteľností nájdete TU

 


Igor Ambrózy

Kontaktný formulár