Plánujete prerábku či opravy nehnuteľnosti, ktorej nie ste vlastníkom? Tipy od realitného makléra
30. 04. 2023

Plánujete prerábku či opravy nehnuteľnosti, ktorej nie ste vlastníkom? Tipy od realitného makléra

Ste v situácii, kedy chcete prerobiť alebo opraviť nehnuteľnosť, ktorá nie je vo vašom vlastníctve? Takáto situácia môže byť pre vás finančne náročná a zložitá. Preto vám prinášam pár tipov, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam s financiami.

Zistite, kto je vlastníkom nehnuteľnosti

Prvým krokom je zistiť, kto je vlastníkom nehnuteľnosti. Ak ide o nehnuteľnosť v súkromnom vlastníctve, musíte sa dohodnúť s majiteľom na podmienkach prerábky alebo opravy. Ak ide o nehnuteľnosť v spoločnom vlastníctve, musíte sa dohodnúť s ostatnými vlastníkmi a dodržať stanovené postupy a pravidlá.

Stanovte si rozpočet a plán

Stanovenie rozpočtu a plánu je dôležité pre úspešnú prerábkou alebo opravou nehnuteľnosti. Musíte si ujasniť, aké práce chcete vykonať, aké materiály budete potrebovať a aké bude celkové finančné zaťaženie. Dôležité je aj stanovenie termínu dokončenia prác.

Vyhľadajte odborníkov

Pre úspešnú prerábkou alebo opravou nehnuteľnosti je dôležité vyhľadať odborníkov. Môžete si vybrať z rôznych odborníkov, ako sú stavební inžinieri, architekti, projektanti alebo stavebné firmy. Dôležité je vybrať si odborníkov s dobrými referenciami a skúsenosťami.

Ak sa chcete v niečom poradiť alebo máte záujem o naše služby, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našej webovej stránke. S radosťou vám pomôžem.

© 2023 Amigo Real, s r.o.a. Všetky práva vyhradené.

Igor Ambrózy
Autor: Igor Ambrózy

Všetky informácie na jednom mieste. Sem kliknite ak máte záujem o:
 

FINANCIE                                    REALITY 

   

Som členom Realitnej Únie SR už od roku 2007. Aj preto Vám viem odborne a priateľsky pomôcť s predajom a kúpou nehnuteľnosti spolu s mojimi vyše 700 kolegami. Takú možnosť Vám veru neponúkne hocikto. Čo všetko viem pre Vás urobiť, zistíte TU>>.

Som tu pre vás.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami nezáväzne stretnem a preberieme, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

Volajte 0948 22 44 24

Píšte: igor@ambrozy.sk

 

Ponuku nehnuteľností nájdete TU

 

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie