Používam 10+1 vecí, ktoré urobia pri predaji "MALÝ" zázrak. 

 

 "Pomáham majiteľom nehnuteľností bezpečne predať za najvyššiu trhovú cenu pomocou pozitívnej licitácie –⁠ ak nebudete spokojní, províziu mi NEPLATÍTE.”

 

Prečo pracujem práve takto?

 

 

Pretože takto predám za viac, bezpečne a efektívne. VŽDY.

Ak treba, viem predať rýchlo, aj diskrétne.

Všetko podľa Vašich požiadaviek.

 

 

 bod Zero. Osobný kontakt

 

Začneme prvým spoznaním a predstavením priebehu spolupráce. Dôležitou súčasťou pri začatí spolupráce sú vzájomné sympatie a dôvera medzi obidvomi partnermi. Jednoducho zistíme, či si ako ľudia sadneme. Zároveň si odsúhlasíme obchodnú stratégiu na základe zistenia Vašich potrieb. Stretnutie je nezáväzné.

 

ja_foto_z_alzbety_orez 20210225_094755

 

1. Homestaging a profi fotky

 

Očami sa kupuje, peniazmi sa platí alebo: Druhá šanca na výborný prvý dojem už nebude. Prvý dojem často rozhodne o tom, či záujemca nehnuteľnosť kúpi alebo nie. Homestaging je aj výborná pomôcka pri zvýšení predajnej ceny. Jednoducho pomáha predať za viac.

 

06.1 06.2

 

2. Pôdorysy 2D a 3D.

 

Zorientujú záujemcov v priestore, umožnia predstavu o veľkosti miestností. Ľudia potrebujú vopred vedieť, či sa do danej nehnuteľnosti jednoducho "zmestia".

 

2d_podorys3d_podorys

 

3. Videoprehliadky

 

Priblížia dokonalú predstavu o nehnuteľnosti, o jej plusoch aj mínusoch. Ľudia milujú video viac ako fotky. V dnešnej dobe predávať bez videa? Nemysliteľné. (kliknite na obrázok)

 

20190517_160621

 

 

4. 3D scan nehnuteľnosti

 

Najmodernejšia technológia, ktorá ukáže záujemcovi detailný pohľad na nehnuteľnosť z pohodlia domova. Možnosť pozerať cez 3D okuliare. Dôležité zvlášť v dnešnej dobe, keď sú obhliadky minimalizované. (kliknite na obrázok a potom na   v krúžku)

 

1--upravene

 

 

5. Zábery z dronu

 

Ukážu Vám okolie, aká je dostupnosť, príroda, vybavenosť lokality. Dodajú iný pohľad "zvrchu". (kliknite na obrázok)

 

 lieskovec-23 

 

 

6. Webstránka nehnuteľnosti

 

Vaša nehnuteľnosť si zaslúži mať vlastný web, vyhľadávače to podporujú (napr. Google,...) Lepšie sa tým odlíšite od preplnených inzertných serverov a výrazne to napomáha cielenej reklame napr. na Facebooku. (kliknite na obrázok)

 

20200414_133437

 

 

7. Marketing a reklama

 

Určite viete, že bez správnej reklamy nie je správny predaj. Sociálne siete dnes hýbu svetom a kto tam nie je, akoby "nežil". A áno, aj Vaši záujemci sú tam. Preto tam musí byť aj Vaša nehnuteľnosť. (kliknite na obrázok)

 

20200414_121159

 

 

8. Preverenie solventnosti 

 

Určite si do nehnuteľnosti nechcete pustiť "realitných turistov" alebo nedajbože tipérov pre zlodejov. Takže všetkých záujemcov preverím vopred na neutrálnej pôde. Kto to je, aký je a ako má zabezpečené financovanie kúpy.

 

ziarovka   20200413_190643242_ios

 

 

8. Aukcia a odhad ceny 

 

Pomocou pozitívnej licitácie viem predať za tú najvyššiu možnú cenu, takže neexistuje, aby ste prerobili. Základom dobrého predaja je správne nastavená optimálna predajná cena. Na jej určenie využívam cenové mapy, CMA analýzu, dáta z predaných nehnuteľností v danej lokalite, profesné skúsenosti s cenami v lokalite, prehľad o ponuke a dopyte na realitnom trhu, konzultácie so znalcom.

 

20200413_192535625_iOS

 

9. Bezpečnosť a efektivita

 

Pravidelná komunikácia, Vaša informovanosť, môj dohľad, moja zodpovednosť a nasadenie, to je garancia kontroly ceny, bezpečného priebehu a legálneho a efektívneho predaja. Nad všetkým máte prehľad a kontrolu v ktorejkoľvek fáze predaja. Na záujemcov nečakám, ale ich aktívne a efektívne vyhľadávam aj mimo internetu.

 

20200413_191411216_ios

 

10. Niečo navyše, tzv. ČLOVEČINA

 

Moderný predaj nehnuteľnosti je tak trochu alchýmia. Nestačí len urobiť nejaké fotky a podať inzerát. Treba sa s tým vedieť "pohrať", nájsť tú správnu cieľovú skupinu, urobiť pútavý text, dať tomu celému predaju myšlienku a zmysel, vložiť do toho tzv. "človečinu", teda ľudský prístup. Aj preto sa často z mojich klientov, ktorých som vopred nepoznal, stávajú moji známi. 

 

 

20200413_190050917_ios

 

11. Poďme do akcie

 

Ak Vám tieto moje postupy dávajú zmysel, kľudne sa mi ozvite, dohodneme si nezáväzné stretnutie. Prejednáme, čo všetko je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu. Ak potrebujete informácií viac, nech sa páči, kliknite na www.Reality-Inak.sk a všetko sa dozviete.

 

Igor Ambrózy

+421 948 22 44 24

mail: igor@ambrozy.sk

 

Teším sa na Vás

ja_foto_z_alzbety_orez