Všetky informácie na jednom mieste. Sem kliknite, ak máte záujem o:
 

FINANCIE                                REALITY         

 

 
V realitách som od roku 2007. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Ponuku nehnuteľností nájdete TU

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni a prinášať do nej tzv. ČLOVEČINU. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom.

Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Rád pomáham ľuďom a po skúsenosti na vlastnom prípade som sa rozhodol pomáhať aj v oblasti financií.

Pri financiách je bežné, že ľudia nevedia, ako sa dá získať napr. 100% - né financovanie. Myslia si, že dostanú max. 70-80% a zvyšok musia mať svoj. O skrytých poplatkoch a získaní financií na dôchodok (prakticky zadarmo) väčšina nevie. Ani o tom, že sa hypotéka dá nastaviť tak, aby bola bezúročná.

Práve preto sa už nejaký čas venujem aj financiám. Vždy ma zaujímalo, ako mať tú najvýhodnejšiu hypotéku, ako sa pripraviť na dôchodok a tiež ako dostať zaplatené počas PN. Tí, ktorí ste živnostníci alebo podnikatelia, tak viete o čom točím ?

No a toľko som sa zaujímal, až som narazil na zaujímavé info a rozhodol som sa, že si to nenechám len pre seba.

V čom Vám viem pomôcť? :

100% - né financovanie hypotéky, bezúročná hypotéka, mikroodvody, renta na dôchodok .......

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi a poradcami je povedzme nemalý.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

 

( Ak chcete vedieť viac podrobností o mne a o tom ako pracujem, kliknite SEM>>. )

 

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

zopár referencií nájdete TU>> 

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.

Volajte 0948 22 44 24

Píšte: igor@ambrozy.sk

Teším sa na Vás

 

ambrozy

 

Ochrana osobných údajov TU>>

Igor Ambrózy
15 +
rokov skúseností v odbore
1200 +
klientov
350 +
realizovaných transakcií

Prečo práve so mnou?

ČLOVEČINA SPOJENÁ S PRAXOU

So mnou ste v bezpečí. Ochránim Vaše peniaze, čas, aj zdravie. Držím Vám dotieravých záujemcov od tela. Jednám otvorene, vecne a pritom citlivo. Vždy viete, na čom ste. Vašu dôveru si chcem zaslúžiť.

MAKLÉRČINA 21 STOROČIA

Pri predaji požívam najmodernejšie nástroje - špeciálnu techniku a vybavenie, profi postupy, softvér na aukcie, cenové mapy, všetko s jedným cieľom: predať za čo najviac. To Vám sľubujem ako 3-tí TOP maklér na Slovensku.

MOJA MAKAČKA A VAŠA POHODA 

Maklér nie je len obyčajný predajca. Ja som Váš spojenec, ktorý Vás bude chrániť a zastávať Vaše záujmy v každom kroku obchodu. Za Vašu dôveru Vám ponúkam moje znalosti a skúsenosti, aby ste bezpečne a s istotou dosiahli úspech a splnili si ciele.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie