Super chlapík, ktorý sa vie vo svojom obore obracat, je flexibilný a nemal som s ním žiadny problém. Odporúčam.
Ďakujeme boli sme spokojný , ochota , prístup na veľkú jednotku .
našiel som nehnuteľnosť, ktorú som u nikoho iného nenašiel......
Bol som spokojný po všetkých stránkach, ako som už uviedol v hodnotení.
Myslim, ze jeden z top maklerov v BB kraji. Super, spokojnost.
Aj keď sa nám tam vyskytli určité problémy (myslím tým predávajúceho ) , ale nakoniec to bolo zvládnuté s úspešným zakončením. Ešte raz veľká vďaka.
Pan Ambrozy bol velmi mily a ochotny. Pomahal ako predajcom, tak aj nam, kupujucim.
Ďakujeme za trpezlivosť pri písaní dodatkov ku kúpnopredajnej zmluve.
Super servis, rychly predaj. Odporucam.
Ďakujem aj takto za korektné a ústretové jednanie a spoluprácu, aj keď sa nám tam vyskytli určité problémy (myslím poradcu kupujúceho), ale nakoniec to bolo zvládnuté s úspešným zakončením. Ešte raz veľká vďaka a veľa hojnosti vám želám
Ochotný ísť ukázať nehnuteľnosť aj viackrát, odpovedať na všetky otázky osobne alebo telefonicky. My sme boli maximálne spokojní odporúčam aj ostatným.
Chcem sa poďakovať, že mi ušetril čas, peniaze a vybavil všetko za mňa. O nič som sa nemusela starať. Som nadmieru spokojná s jeho prácou.
Spoľahlivosť, rýchle jednanie, kvalitné služby a poradenstvo.
Veľmi spokojná...odporúčam..rýchle predanie nehnuteľnosti....
Veľká spokojnosť , profesionálny prístup. Ďakujem, určite budem vaše služby odporúčať aj mojím známym.
Som velmi spokojná
Ďakujem za korektné jednanie so mnou aj kupujúcimi pri predaji.
Spolupraca vyborna odporucanie znalca ktorý vedel hodnotu vytiahnut co najvyssie. Dakujem
Perfektná spolupráca, profesionalita, ale aj ľudský prístup,
Silno ďakujeme sme maximálne spokojný a vrelo môžem len odporucat
Hrocho si profík, máš skúsenosti a dobrý ľudský prístup. Ďakujem Peyrac
Profesialny prístup, prehľad v problematike proste profesionál. Odporúčam. Ďakujem.
Maximalna spokojnost. Predaj zabezpeceny so vsetkymi suvisiacimi sluzbami (obhliadka, pravnik, kataster, atd...) Dakujem.
Oceňujem výborný prístup ku klientovi, ochota, profesionalita, promptnost, moderne spôsoby v realitnej oblasti
Rýchlosť,ústretovosť,odbornosť,prehľad trhu,komunikácia,profesionalita...
super , sikovny ochotny ,vyjde v ustrety dobre sa spolupracovalo ,, dakujem,, odporucam,,
pán Ambrózy má profesionálny prístup, jednanie na vysokej úrovni. Upozornil ma na prípadne nástrahy, vedel rýchlo reagovať na situácie. Záujem o mňa ako klienta je citeľný a vie sa vžiť do situácie. Za každú pomoc a radu som mu nesmierne vďačný.
správny človek na správnom mieste, vyzná sa v tom čo robí, má prehľad v oblasti nehnuteľností, financovania, zodpovedný prístup a ako neoceniteľný bonus - práca v tejto oblasti ho baví....
Odporúčam radšej využiť služby makléra,nie na vlastnú päsť. Je to hlavne bezpečnejšie, rýchlejšie, odborné a ešte aj výhodné, pretože p. Ambrózy vie ako urobiť dobrú cenu.
Vážený pán Ambrózy, patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM za sprostredkovanie kúpy môjho nového bytu. Veľmi oceňujem Váš profesionálny prístup, seriózne jednanie a príjemné vystupovanie. Oceňujem aj Vami používanú prezentáciu nehnuteľnosti formou videoprehliadky. V mojom prípade mala značný vplyv na výber bytu. Prajem Vám veľa spokojných klientov. S radosťou odporučím Vaše služby ďalej. Blažena Suchaničová, Banská Bystrica
Vybral som si Vas, preto, lebo som mal z Vas pocit, ze to robite profesionalne a pacil sa mi aj Vas originalny pristup a to konkretne video bytu. Ked sme sa na niečom dohodli, tak to platilo a dalsia vec, ze som videl uprimny zaujem nielen predat, ale aj sa postarat, aby to bolo vsetko riesene rychlo a profesionalne. Mozno komunikovat viac so mnou, ked chcel kupujuci riesit cenu. Paci sa mi Vas pozitivny pristup, profesionalita, nielen predat, ale ze viete aj predaj dokoncit, cize do buducna, ak by som nieco chcel kupit alebo predat, tak by som Vas proaktivne oslovil, co pri predchadzajucich skusenostiach s maklermi som neoslovoval opätovne, lebo som takto spokojný ako s Vami nebol s nikým.
Znovu som zveril predaj bytu p. Ambrózymu a znovu všetko prebehlo hladko a profesionálne. Čo sľúbil aj dodržal, navrhol predajnú cenu, predali sme za viac a tentokrát ku videoprehliadke pribudol aj 3D sken bytu a pohľad zvonku. Perfektná robota. Veľké ďakujem.
Ďakujem p.Ambrózymu za neskutočne rýchly predaj nehnutelností, ktorú sme už ani nedúfali, že sa predá :) Za 2 týždne bolo všetko vybavené a ja som prišla už len podpísať zmluvu. Bola som nesmierne spokojná, odporúčam každému, kto chce kúpiť/predať nehnuteľnosť bez zbytočného odkladu. Profesionálny prístup, rýchle jednanie a pohotovosť. 100% spokojnosť. Ešte raz ďakujem.
p. Ambrózy ma zaujal tým, že točí videoprehliadky + 360°foto a vytvára k nim pekné pôdorysy. Myslím, že to bol jednoznačne najväčší dôvod úspešného predaja. Samozrejme spoločne s jeho kvalitne odvedenou prácou. Jeho služby môžem len odporučiť. Ďalší predaj bytu zverím znovu len jemu. Aj reklamu na aute mu robím. Je to férový človek a profesionál s ľudským prístupom....
Ďakujem aj takto za korektné a ústretové jednanie a spoluprácu, aj keď sa nám tam vyskytli určité problémy (myslím poradcu kupujúceho), ale nakoniec to bolo zvládnuté s úspešným zakončením. Ešte raz veľká vďaka a veľa hojnosti vám želám v tejto danej oblasti. Vidieť, že vás to baví...??