Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


background

VAROVANIE:

Ani neuvažujte, že skúsite žiadať odškodné od poisťovne, kým si neprečítate túto bezplatnú e-príručku:

AKO ZÍSKAŤ NEFÉR VÝHODU PRI ODŠKODNENÍ?

e-príručku získate na odkaze TU: https://ambrozy.sk/eprirucka-odskodnenie 

(odkaz skopírujte do prehliadača a otvorte v ňom)

Utrpeli ste v poslednej dobe zranenie pri dopravnej nehode?

     Chápem, že táto situácia môže byť pre Vás bolestná a traumatizujúca.

     Ako zo zákona vyplýva, máte pri takejto udalosti nárok na tzv. bolestné, ako kompenzáciu za utrpenie, ktoré ste pri nehode prežili.

     Bohužiaľ prax je taká, že poisťovňa Vám sama od seba nárok na odškodnenie v plnej výške neponúkne, spolieha sa totiž na to, že osoby postihnuté  zraneniami a traumami z nehody, nebudú mať silu, aby viedli právnu bitku a uspokoja sa aj s omnoho menšou sumou peňazí, než na akú majú nárok zo zákona.  

     Poisťovne majú v oblasti krátenia nárokov dlhoročné skúsenosti a aj právne zdatný človek má ťažkosti domôcť sa všetkých svojich nárokov.

Navyše má väčšina ľudí po nehode dosť iných starostí aj bez sporov s poisťovňou.    

 

Ja sa volám Igor Ambrózy a špecializujem sa na pomoc ľuďom pri nehodách:

 

Pomáham zraneným pri dopravnej nehode získať 100% nároku na bolestné od poisťovne pomocou tímu špecializovaných lekárov a právnikov, bez platenia vopred.

 

Možno zastávate väčšinový názor, že s poisťovňou sa neoplatí súdiť, ani žiadať od nej viac, ako sama prizná a vyplatí.

 

Áno, väčšina ľudí uvažuje podobne.  Ale je tu možnosť a riešenie:

 

 Kliknite na www.ambrozy.sk/odskodnenie a dozviete sa viac.

 

     Ja Vám ponúkam spolu s medzinárodnou spoločnosťou Votum, a.s. (najväčšia spoločnosť v strednej Európe zameraná na pomoc poškodeným osobám) možnosť, ako získať od poisťovne maximálne možné odškodné, často celých 100%. (pričom poisťovňa sama od seba Vám Váš nárok neponúkne a nevyplatí).

 

Toto je špecifikum na našom trhu, že poisťovňa Vám sama od seba Váš nárok neponúkne, ale keď si ho pýtate (vyčíslite, preukážete a požiadate), tak Vám ho dá.

 

Ako teda vyzrieť nad poisťovňou: Myslíte si, že viete, ako získať od poisťovne maximum?

Mali ste nehodu a chcete všetky peniaze, na ktoré máte nárok?

 

   

Ak sa stanete účastníkom dopravnej nehody (či ste poškodený alebo vinník), máte vlastne 4 možnosti:

 

  1.   Všetko necháte na posúdení lekára a ohodnotení poisťovne a uspokojíte sa s tým, aké plnenie (koľko peňazí) Vám poisťovňa pošle. Či vôbec....

Výhody: o nič sa nestaráte a spoľahnete sa na naše úrady.

Nevýhody: poisťovňa využije Vašu pasivitu (a tie malé písmenká v zmluve) a zníži Vám plnenie alebo ho úplne zamietne. V priemere dostanete len 0 – 40% toho, na čo máte nárok.

 

       2.   Nájdete si advokáta a dáte mu plnú moc, aby Vám vymohol čo najviac peňazí od poisťovne. Tu záleží, aký je to advokát, či má skúsenosti s takýmto odškodňovaním. Pozor však na to, že advokát si vypýta vopred zálohové platby a Vy nemáte istotu, či vôbec nejaké peniaze od poisťovne dostanete a či to bude 100% Vášho nároku. Zaplatiť musíte vopred tak či tak.....

 

Výhody: dobrý advokát dokáže vymôcť v priemere 40 – 60% toho, na čo máte nárok.

 

Nevýhody: advokát si vypýta vopred zálohové platby a nakoniec Vám vyúčtuje svoje služby bez ohľadu na to, či niečo vymohol alebo nie.

 

        3.    Dohodnete sa na spolupráci s nami. Dáte nám splnomocnenie  (aby sme mohli posúdiť lekárske správy, policajné správy napríklad....) a my Vám urobíme bezplatnú právnu analýzu Vášho prípadu úplne zadarmo.

Potom smerujeme všetky činnosti k tomu, aby sme pre Vás vymohli 100% plnenia. Vy, ako náš klient nám vopred nič neplatíte, odmenu si zúčtujeme až z vymožených peňazí (približne toľko ako by ste vopred dali advokátovi).

Okrem toho máte navyše istotu peňazí, pretože my, ako jediná akciová spoločnosť v SR (VOTUM, a.s., viac ako 14 rokov), sme kontrolovaní NBS a zodpovedáme za vyplatenie plnenia klientom. Nastáva situácia Win-win, všetci sú spokojní. Teda okrem poisťovne.

 

Výhody: u nás máte od začiatku k dispozícii nie jedného advokáta, ale celý tím advokátov, právnikov, lekárov, špecialistov a znalcov z rôznych oborov a to všetko bezplatne.

Nikdy nám nič vopred neplatíte. Máme 100% úspešnosť a odmenu si účtujeme až z vymožených peňazí (cca. iba toľko ako jeden advokát). NBS nám robí každý štvrťrok audit a kontroluje našu poctivosť

 

Nevýhody: bezplatnou právnou analýzou vieme vopred zistiť, či vôbec máte nárok na odškodnenie. Ak nebude niečo v poriadku, tak sa môže stať, že Vám nebudeme vedieť pomôcť. Ale aspoň Vás to nebude ani tak nič stáť.

 

           4.   Spolupráca s firmou s r.o. Ešte máte aj túto možnosť a tou je dohoda o zastupovaní s nejakou firmou s r.o. (s ručením obmedzeným), ktorá robí odškodnenia.

Odporúčanie: ako už z názvu vyplýva, takáto firma má ručenie obmedzené a preto si dajte pozor a preverte si ju (aj majiteľov) napr. na finstat.sk alebo orsr.sk, či má nejakú históriu, či nemení často názov a IČO.

Pretože je na Slovensku praxou, že takáto firma síce niečo vymôže a prijme peniaze od poisťovne, ale namiesto toho, aby Vám ich vyplatila, radšej zanikne. Však ručením obmedzením ručí len do výšky 5.000.-€.

NBS to nekontroluje. A na druhý deň vznikne nová firma s novým názvom a novým IČO. Chcete to riskovať?........  Bola už o tom napríklad aj reportáž v TV relácii REFLEX na Markíze.

 

Výhody: seriózna firma Vám dokáže pomôcť pri odškodnení. Za predpokladu, že má za sebou skúseného advokáta a roky praxe .....

Nevýhody: pri firme s ručením obmedzeným nemáte istotu, či Vám po prijatí plnenia od poisťovne aj niečo vyplatí. V prípade väčšej sumy sa tejto firme „oplatí“ zaniknúť (lebo ručí len do výšky základného imania 5000€). A na druhý deň vznikne znovu s novým názvom, ale Vy svoje peniaze nikdy neuvidíte....

 

  

     My vieme ako na to. Máme 14 ročné skúsenosti a k dispozícii tím špecializovaných lekárov, právnikov, znalcov a aj vlastnú advokátsku kanceláriu. Vieme uplatniť nároky v 24 krajinách.

     Navyše Vám ponúkame bezplatnú právnu analýzu. Vy neriskujete nič. Prvotné náklady znášame my.

     Vieme Váš nárok posúdiť, obodovať (na čo najviac), vyčísliť a požiadať o vyplatenie.

Pri nehode sa z PZP (povinné zmluvné poistenie) hradia pri poistnej udalosti:

 

POZOR !!! : poisťovňa vypláca LEN nároky, ktoré si Vy ako poškodený voči poisťovateľovi uplatníte, a ktoré preukážete.

 

     Takže poisťovňa Vám sama od seba neponúkne úhradu všetkých nárokov. Vy ich musíte vyčísliť, preukázať a požiadať o ich úhradu. A tu je kameň úrazu, tu má poisťovňa navrch.

 

A práve preto sme tu my, aby sme Vám pomohli v nerovnom „boji“ s poisťovňou.

 

V čom sú hlavné výhody našej pomoci pre Vás:

 

     Ak máte záujem o pomoc s odškodnením, prípadne potrebujete viac info alebo máte doplňujúce otázky, volajte, píšte. Kontakt uvidíte nižšie : 

 

Telefón : 0948 22 44 24

mail: igor@ambrozy.sk

 

Teším sa na Vás

 

Igor Ambrózy

 

mensia_na_web